KONST / Litografier / Färglitografi 9241584
nr 924 1584
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), EA-upplaga (konstnärens exemplar). signerad, motivet: 55x84
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 17 november 2014
kl 20:05:40
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse